SİZ RAHATINIZA BAKIN, BİZ TAŞIRIZ

Nakliyat stresinden kurtulun, firmamızın güvenli ellerinde sorunsuz nakliyenin tadını çıkartın.Nakliyat sektöründe tecrübemizle nakliyat bizim işimiz.

Oto İsmail Otomotiv

Hergün Sevkiyat

Günde Sabah ve Öğlen Olmak üzere İstanbul Anadolu yakası tüm bölgelere sevkiyatımızı sağlamaktadır. Herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Sevkiyat zamanında müşterilerimize ulaşıyor teşekkür ederiz

Anadolu Yakası Bölge Dağıtımı

Dekson Dış Ticaret

7/24 Sevkiyat

Uzun Zamandır tanıyorum, Yapmış olduğumuz iş gereği gelen siparişleri 7/24 İstenilen zamanda zamanda adrese teslim edildi. Kendilerine teşekkür ediyor ve tavsiye ederim.

İstanbul > Tüm Türkiye

Zeynep YILMAZ

Cumartesi 17.03.2018

Taşıma sırasında olan tüm arkadaşların eline sağlık. Her şey çok güzel bir şekilde oldu, hiçbir eşya zarar görmeden İstanbul'dan Sakarya'ya özenli bir şekilde taşındı, her şey için teşekkür.

İstanbul > Sakarya

Ahmet YÜKSEKTEPE

Çarşamba 29.11.2017

Ataşehir'den Maltepe'ye evimi taşıdım, istediğim zaman ve saatte gerçekleşti. Eşyalarım titizlikle taşındı, firmaya teşekkür ederim.

Ataşehir > Maltepe

Metin SEVİNÇ

Cumartesi 16.12.2017

Firma vaktinde geldi.Çok memnun kaldım, zaten daha önceden bu firmayı kullanan arkadaşlar tavsiye etmişti ben de herkese Haymana Taşımacılığı tavsiye ederim.

Sultanbeyli > Ümraniye

Serdar ASLAN

Salı 03.07.2018

Haymana Taşımacılık çalışanlarına çok teşekkür ederim. Gayet hızlı ve titiz bir çalışma. Özveri ile işlerini yaptıkları için herkese tavsiye ederim.

Esenler > Beykoz

Duygu YILDIZ

Cuma 03.08.2018

Söz verilen saatte gelindi ve eşyalarım hasarsız bir şekilde yeni evime teslim edildi. Sinan beye yakın takibinden, çalışma arkadaşlarının ilgi ve güler yüzünden dolayı teşekkür ederim.

Bağcılar > Pendik

Şükrü ÇOBAN

Perşembe 16.08.2017

Başta Sinan Bey'e ve ekibine her şey için teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim. Problemsiz bir taşınma oldu benim için.

Beşiktaş > Sancaktepe

Aleyna OKUR

Pazar 26.08.2018

Samsunda Öğrenciyim. İstanbul dan Evime Eşyalarımı götürdüm. Fiyat-hizmet olarak iyiydi. Taşıma hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. teşekkür ederim.

İstanbul > Samsun